Dragi učenci, spoštovani starši.

Od 8. tedna dalje ne bom več pošiljala gradiva in nalog za delo na daljavo.

Učenci prvih treh razredov so v šoli in klekljajo, z devetošolkami začnemo v prihodnjem tednu.

Za učence od 4. do 8. razreda smo z vodstvom šole dogovorjeni, da bodo hkrati z odnašanjem svojih stvari, (ki jih imajo še v garderobnih omaricah) odnesli domov tudi svoje punklje. Predvideno je bilo za ta teden, vendar trenutno kaže, da po 1. juniju, ko se pričakuje razglasitev konca epidemije in bodo smeli vsi vstopati v šolo. Zato prosim za razumevanje.

Če bi kateri od učencev želel prej vzeti svoj punkelj, mi sporočite na e-naslov: irena.benedicic@os-zelezniki.si in se bomo dogovorili za brezstični prevzem.

Pričakujem pa, da bodo ob prevzemanju punkljev, oddali tudi mape »Delo na daljavo«.

Po prevzemu punkljev bodo lahko doma nadaljevali s klekljanjem; moja pomoč jim bo še vedno na voljo. Objavila bom tudi kakšen vzorec, ki jih bo mogoče pritegnil k delu.

Lepo in zdravi bodite,
Irena Benedičič